...::*Link-Mania*::...
Un forum cu si despre tot ce ai nevoie ca statul in fata calculatorului sa fie o distractie Garantata ... Asezati-va, Relaxati-va si Bucurati-va de Spectacol
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
...::*Link-Mania*::... | Inregistrare | Login
POZE ...::*LINK-MANIA*::...
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Alesiandra 24 ani
 | Femeie 24 ani Cluj cauta Barbat 28 - 58 ani |
|
Link-Mania
Administrator
 Din: -=Murfatlar=-
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 258
|
|
Daca ati facut serverul si ati fost atenti ati fi putut sa observati ca dupa ce dupa ce creezi accountul trebuie sa astepti un nr de 600sec=10min. Asa ca in acest tutorial voi face ca timpul "sa zboare cu un avion supersonic" 
Let`z GO!
Pt inceput ducetiva in folderul Danny`s Repack sau unde ati pus serverul. Deschideti logonserver.conf cu Notepad Si veti gasi asta :
Code:
Rates AccountRefresh = "600" |
In loc de 600 puneti NR DE SECUNDE care il doriti. Ex: Eu vreau sa astept doar 5 min = 5*60=300 = 300 e nr pe care trebuie sa il pun acolo.
P.S.
Code:
"sa zboare cu un avion supersonic" |
Acest avion supersonic e la Clasa A 
|
|
| pus acum 16 ani |
|