...::*Link-Mania*::...
Un forum cu si despre tot ce ai nevoie ca statul in fata calculatorului sa fie o distractie Garantata ... Asezati-va, Relaxati-va si Bucurati-va de Spectacol
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
...::*Link-Mania*::... | Inregistrare | Login
POZE ...::*LINK-MANIA*::...
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Laura Petrei 24 ani
 | Femeie 24 ani Braila cauta Barbat 27 - 65 ani |
|
Link-Mania
Administrator
 Din: -=Murfatlar=-
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 258
|
|
GARDIANUL
OK din cate am inteles eu din aceasta stire si din ce am mai citit in 2012 murim.Se pare ca religia/stiinta ajung la aceeasi concluzie.Planeta Nibriu a mai trecut pe langa pamant 2 ori in drumul ei si a lasat in urma "Potopul lui Noe" si "Scufundarea Antlantidei".In 2012 Planeta Nibriu va lovi pamantul ORI va trece pe langa pamant si va starnii uragane,tsunamy,eruptii vulcanice,incalzire globala intr-un cuvant HAOS. Este o planeta de marimea SOARELUI nu un asteroid deci nici sa nu va ganditi la rachete/bombe...se pare ca acesta este sfarsitul(apocalipsa).
Precizez ca nu este o stire ci un subiect de discutie.
|
|
| pus acum 16 ani |
|