...::*Link-Mania*::...
Un forum cu si despre tot ce ai nevoie ca statul in fata calculatorului sa fie o distractie Garantata ... Asezati-va, Relaxati-va si Bucurati-va de Spectacol
Lista Forumurilor Pe Tematici
...::*Link-Mania*::... | Inregistrare | Login

POZE ...::*LINK-MANIA*::...

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Laura Petrei 24 ani
Femeie
24 ani
Braila
cauta Barbat
27 - 65 ani
...::*Link-Mania*::... / --=[ Stiri NOI ]=-- / Planeta X, denumita Nibiru, Ameninta viata de pe Terra  
Autor
Mesaj Pagini: 1
Link-Mania
Administrator

Din: -=Murfatlar=-
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 258
GARDIANUL

OK din cate am inteles eu din aceasta stire si din ce am mai citit in 2012 murim.Se pare ca religia/stiinta ajung la aceeasi concluzie.Planeta Nibriu a mai trecut pe langa pamant 2 ori in drumul ei si a lasat in urma "Potopul lui Noe" si "Scufundarea Antlantidei".In 2012 Planeta Nibriu va lovi pamantul ORI va trece pe langa pamant si va starnii uragane,tsunamy,eruptii vulcanice,incalzire globala intr-un cuvant HAOS.
Este o planeta de marimea SOARELUI nu un asteroid deci nici sa nu va ganditi la rachete/bombe...se pare ca acesta este sfarsitul(apocalipsa).

Precizez ca nu este o stire ci un subiect de discutie.


pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la